Připojte se k nám

Připojte se

Věnujte naději

Způsobů, jak pomoci, je nesčetně. Můžete přispět finanční částkou, a pomoci tak člověku s hendikepem získat kompenzační pomůcku, která mu umožní se vrátit do společnosti. Začít znovu pracovat a žít. Můžete darovat asistenčním psům pamlsky a odměnit je za to, že nám pomáhají na každém kroku, dostat se domů, najít klíče. Můžete se přidat do naší veselé party a pomoci nám zařídit věci, které by nám bez zraku či nohou trvaly mnohem déle. Můžete nám dát dobrý tip, kam vyrazit na výlet i s našimi pejsky. Je to jen na vás.

Jak se můžete zapojit

Finanční pomoc

Přispějte libovolnou částkou na náš transparentní účet. Peníze budou použity na pořízení kompenzačních pomůcek pro naše členy s hendikepem a organizaci akcí spolku.

Darujte

S vděčností přivítáme drobné dárky, které budou použity jako odměny pro zúčastněné i jejich vodící psy při soutěžích. Rovněž velmi oceníme potřeby pro vodící a asistenční psy, jako jsou antiparazitární obojky, vitamíny, kloubní výživy, hračky nebo pamlsky.

Staňte se dobrovolníkem

Dobrovolníci s velkým srdcem jsou pro nás velmi důležití. S radostí přivítáme každého, kdo má chuť nám pomoci se zajišťováním akcí, doprovázením členů nevidomých nebo s pohybovým omezením.

Doteky naděje vracejí lidi s hendikepem zpátky do života. Staňte se pro někoho nadějí i vy.

Nadcházející události

Přijďte mezi nás

Kde nás najdete

Navštivte nás

Chcete si popovídat o možnostech spolupráce? Zajímá vás, co děláme? Napište nám, zavolejte, anebo přijeďte za námi do Dobrušky. Zastihnete nás každé úterý od 9.00 do 11.30, nebo dle domluvy.

Kancelář

Novoměstská 187 518 01 Dobruška

Úřední hodiny

Každá první středa v měsíci 8:30 - 11:30Každý třetí čtvrtek v měsíci 15:00 - 18:00