Křest knížky LASKAVCI 🙂
Vždy, když se blíží čas, kdy na nás čeká nějaký příjemný zážitek, nemůžeme se ho už dočkat.
Stejně jsem to měla i já, když jsem odpočítávala, kolik ještě dnů mě dělí od setkání s LASKAVCI a se všemi z nadace Karla Janečka, ale i s ním samotným.
A tento týden jsem se dočkala a vyrážela na autobus, který nás odvezl až na konečnou své trasy, do Prahy.
Píši nás, ale tentokrát se mnou nejel ten můj čtyřnohý pomocník, ale Petr Tojnar, který byl na křest knihy o Laskavcích pozván stejně jako já.
Takže moje těšení bylo o to větší, že nebudu mít ani žádné starosti, jestli jdeme správně do zahrad Anežského kláštera, kde jsme se měli všichni sejít. Petr mi popisoval cestu, kterou jdeme a já popustila uzdu fantazii.
Psát vám teď informaci, že Karel Janeček je srdíčkový muž, že je to takový táta všech Laskavců ( jak řekl moderátor akce), a že je to velký matematik, by bylo zbytečné. Takže, když nastala ta slavnostní chvíle, kmotři – zpěvák Tomáš Klus, jeho manželka Tamara a Karel Janeček – se ujali svých úloh.
Celé setkání bylo moc fajn, všichni jsme byli, že jsme se mohli sejít. A protože ta doba byla hodně dlouhá, témat k probrání bylo dost a dost, stejně jako našich nápadů, které každý Laskavec chystá rozjet.
Ani loučení nebylo smutné, protože na nás všechny čeká v září společný víkend v Neratově.
Domů jsme dojeli v podvečer, trochu unavení z tropických teplot, ale ty krásné zážitky a milá objetí stály za to!
Léto plné příjemných setkání a úsměvů okolo vás vám přeje
Renata a Petr Tojnar.